Office 365 Advanced Threat Protection - ÇözümPark Sözlük
Diğer bilinen ismi Exchange Online Advanced Threat Protection olan Office 365 ATP, Office 365 bulut sistemleri hizmetlerinden birisi olan Exchange Online mail hizmeti için kullanılan ek bir güvenlik özelliğidir. Varsayılan olarak siz exchange online mail hizmeti satın aldığınız zaman ücretsiz olan Exchange online protection sunulur.

https://sozluk.cozumpark.com/Exchange-Online-Protection-EOP

Ancak bu ücretsiz özellik bazı durumlarda koruma sağlayamayabilir. Bu nedenle Microsoft ek olarak satın alabileceğiniz daha gelişmiş bir koruma ürünü sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için

https://www.cozumpark.com/exchange-online-advanced-threat-protection-atp/
Exchange Online Advanced Threat Protection, Microsoft tarafından sağlanan bulut tabanlı bir E-posta koruma hizmetidir. Hali hazırda Exchange Online Protection EOP olarak bilinen bir ürüne ek olarak geliştirilmiş olan bu servis sayesinde posta kutularınızı yeni, ileri düzey tehditlere karşı gerçek zamanlı olarak koruyabilirsiniz. Güvenli olmayan eklere karşı koruma sağlayarak ve korumayı kötü amaçlı bağlantıları da içerecek şekilde genişleterek, Exchange Online Protection’ın güvenlik özelliklerini tamamlar ve daha iyi bir koruma sağlar.

Daha fazla bilgi için

https://products.office.com/tr-tr/exchange/online-email-threat-protection