IRSS - ÇözümPark Sözlük
bu bir ukde! doldurmak ister misin?
Insight Remote Support Software. 
HP firmasının server, storage ve swich donanımları üzerinde oluşan donanımsal logları merkezi bir yerden yönetmek için kullanmış olduğu yazılımdır.

Bu yazılım fiziksel sunucular üzerinde kurulu bulunan yine HP firmasına ait PSP Prolian Support Pack yazılımı ile konuşarak PSP'nin toplayıp göndermiş olduğu donanımsal arızaları ve hataları otomatik olarak HP merkezine ileterek sizin adınıza arızalı donanım için arıza kaydını HP sistem mühendislerinin görüp arızalı parçayı adresinize gönderilmesini sağlayabilmektedir. Sistemiz 7/24 donanım arızalarına karşı ücretsiz incelemeye başlamış olursunuz.
Bir nevi HP sizin adınıza sizin serverlarınızın fiziksel durumlarını üzretsiz olarak izleyip donanımsal arızalar oluşmadan önce veya oluştuktan sonra siz bunu farketmeseniz bile HP merkezi bu durumu görüp arızalı paröça yerine geçecek olan çalışan parçayı size gönderip ürünün garanti kapsamında çalışılabilirliğini en üst seviyede tutmakta ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlamaktadır.
Standart ve Advance olmak üzere iki adet versiyonu vardır. Standart versiyonu ile maksimum 50 adet Advance versiyonu ile 3250 adet fiziksel donanımı izleyebilirsiniz.